Ювілейна громада
Херсонська область, Херсонський район

Вітання Ювілейної сільської ради

16 липня Щиро вітаємо з днем бухгалтера!!!

День бухгалтера в Україні відзначають 16 липня. Саме в цей день 20 років тому в 1999 році Верховна Рада прийняла Закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Це свято почали офіційно відзначати у 2004 році. Існує також Міжнародний день бухгалтера, який відзначається 10 листопада, тому українські бухгалтери сміливо можуть святкувати своє професійне свято двічі на рік.

13:42:18 16.07.2021

Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

08:13:40 01.06.2021

Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника

Сердечно вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника. Для кожного цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

09:54:01 31.05.2021