Дата: 08.12.2021 10:22

07 грудня відбулась чергова XVI сесія Ювілейної сільської ради, на якій був присутній народний депутат України по 186 округу Олексій Ковальов, який привітав депутатів і посадових осіб місцевого самоврядування з професійним святом та проінформував місцевих депутатів про прийняття законопроекту №5600 від 02.06.2021 року, щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Також з нагоди свята "Дня місцевого самоврядування " подяками сільського голови були нагороджені депутати та працівники Ювілейної сільської ради за сумлінну працю та вклад в соціально-економічний розвиток громади.