Дата: 01.10.2021 14:49

Фото без опису

На виконання Указу Перзедента України "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів" у рамках екологічної ініціативи Презедента України "Зелена країна" - 8 жовтня на території с. Ювілейне буде проведена акція в ході якої планується висадити нові дерева та кущі. Запрошуємо всіх активних, небайдужих жителів нашого села до участі в акції.

Акція буде проходити в пятницю, 8 жовтня у парковій зоні с.Ювілейне. Саджанцями забезпечує Ювілейна сільська рада.

Такі ж акції будуть проведені по всім старостинським округам. Дати проведенння акцій повідомимо на офіційних сторінках в Facebook та на сайті Ювілейної сільської ради.

Шановні жителі громади! Проявимо активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі подбаймо про екологічну безпеку країни! Не будемо сторонніми спостерігачами, підтримаємо екологічну ініціативу , адже озеленення – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю!

Фото без опису