18 серпня 2021 року у Ювілейній громаді відбулися змагання з волейболу та турнір по настільному тенісу, приурочені до 30-ї річниці Незалежності України.

Дата: 19.08.2021 13:36

Взяти участь у спортивних заходах виявили бажання 3 команди (с. Ювілейне, с. Подо-Калинівки та смт. Нової Маячки).

За підсумками змагання з волейболу маємо такі результати:

І місце - команда смт. Нової Маячки;

ІІ місце - команда с. Ювілейне;

ІІІ місце - команда с. Подо-Калинівки.

Результати турніру з настільного тенісу:

І місце - команда смт. Нової Маячки;

ІІ місце - команда с. Ювілейне;

ІІІ місце - команда с. Подо-Калинівки.

Ляшенко Сергій Леонідович - начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Ювілейної сільської ради привітав учасників та вручив грамоти, кубки, медалі кожній команді.

Спортивні змагання пройшли на високому організаційному рівні, відповідно до регламенту та сучасних правил з волейболу і тенісу.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції, а також розуміння того, що спорт в Ювілейній громаді не на останньому місці, є в нього і прихильники. Дякуємо усім учасникам змагань. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку спорту, взірцем для нашого молодого покоління. Бажаємо успіхів та підкорення нових спортивних висот.