Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 09:22

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності.

Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. 30 грудня 2011 року Указом Президента України день було перейменовано у «День Соборності та Свободи України». 13 листопада 2014 року Указом Президента України свято було відновлено як День Соборності.

Шановні колеги, підприємці, представники громадськості, щиро вітаємо вас із Днем Соборності України! Бажаємо здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!