ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 13.01.2021 11:22

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ

ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації « Генерального плану селища міського типу Нова Маячка»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту  Генерального плану селища міського типу Нова Маячка

Мета: розроблення Генерального плану селища міського типу Нова Маячка;

- обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населеного пункту  селища міського типу  Нова Маячка;

- визначення принципів і напрямів планованої організації та функціонального призначення території;

- підготовка пропозицій щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту територій і населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник містобудівної документації:   виконавчий комітет Ювілейної сільської ради Олешківського району Херсонської  області

Розробник містобудівної документації: ПАТ «ХЕРСОН-ДНІРОМІСТО», юридична адреса м. Херсон, вул. Михайлівська,18

Підстава для розроблення – рішення  УШ сесії УІІ скликання від  02.02.2016 року

Розроблення Генерального плану селища міського типу Нова Маячка  пов’язано з необхідністю виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами проекту  Генерального плану селища міського типу Нова Маячка можна ознайомитись у:

1.1. Начальника  відділу земельних відносин, містобудування та архітектури, комунальної

власності, енергоменеджменту,  інвестицій та управління проектами виконавчого комітету

Ювілейної сільської ради  Кірнасовської Н.О. щоп′ятниці  за адресою: смт.Нова Маячка, вул.Соборна,119, приміщення  колищньої  селищної ради;

Пропозиції до проектів подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім′я, по батькові, місця проживання, особистого підпису;  від юридичних осіб – із зазначенням найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника. Пропозиції повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних  і державних стандартів та правил.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій –  перший заступник сільського голови

Петроченко С.О.

Пропозиції  надаються до  Новомаячківського старостинського округу за адресою: смт. Нова Маячка,  вул. Соборна,119, протягом тридцяти днів з дати опублікування повідомлення. Пропозиції приймаються до 12 лютого  2021 року до 16.00 години.

Пропозиції, подані особами, не визначені пунктом 7 Постанови КМУ « Про затвердження проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розгляду проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або надані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання відбудуться:

15.02.2021 р. о 10.00 годині за адресою: смт. Нова Маячка , вул. Соборна, 125 (приміщення будинку культури)